RigaWake_rigasmodes_FB

Baudot festivālu sezonu, muzikāla un mierīga trešdiena ārpus telpām var būt tieši laikā, lai atvilktu elpu un atpūstos. Tāpēc, kā jau ierasts, arī šīsnedēļas saulainajā trešdienā – 16. jūlijā – plkst. 20:00 uz Lucavsalas veikparka brīvdabas skatuves kāps Latvijas mūziķi. Šoreiz skatītājiem savu sniegumu demonstrēs pat divi mākslinieki – grupa „Rīgas Modes”, un kā jaunums ierasti muzikālajā Lucavsalā piedalīsies jaunais Stand-up komiķis Rūdolfs Kugrēns. Šis un citi koncerti visas vasaras garumā notiks bez maksas.

Lai veikparka un Lucavsalas apmeklētājiem piedāvātu ko pavisam nebijušu, šoreiz ierasti muzikālo brīvdabas koncertu papildinās arī Stand-up komiķis Rūdolfs Kugrēns. „Kā jau noprotams, vakara gaitā skatītāji saņems papildu C vitamīnu un kārtīgu smieklu devu,” savu uzstāšanos īsi komentē pats mākslinieks / par mākslinieka uzstāšanos stāsta „Riga Wake Park” vadītājs un Lucavsalas brīvdabas koncertu idejas autors Juris Poļakovs.

Par vakara muzikālo fonu rūpēsies grupa “Rīgas Modes” no Ogres, kas sniegs koncertu, programmā iekļaujot gan jaunus skaņdarbus, gan ierakstus no debijas minialbuma.

2013. gada vasarā trešdienās Lucavsalas brīvdabas koncertu ietvaros uzstājās tādi Latvijas mākslinieki kā Igo, Astro’n’out akustiskais sastāvs, Gaujarts un citi, šogad uz skatuves paguvuši kāpt Ūdrītis un Balode, kā arī grupas “Momend” un “Karmafree”.

Rīgas vienīgais veikparks „Riga Wake Park” ir parks Mazajā Daugavā, Lucavsalā ar savu mazo kafejnīcu, romantiskajiem trešdienas akustiskās mūzikas vakariem, brīvdabas kino un visādi citādi foršiem vasaras vakariem tepat Rīgā. Visām veikparka aktivitātēm aicinām sekot „Riga Wake Park” mājaslapā www.rigawakepark.lv/ un sociālo tīklu Facebook un Twitter kontos: https://www.facebook.com/RigaWakePark un https://twitter.com/RigaWakePark.