WAKEYOU VEIKPARKS

Tev drīzumā jādodas uz ārzemēm caur lidostu “Rīga”? Vai arī Tev uz lidostu jābrauc pretim ciemiņiem no ārvalstīm? Vai Tev vienkārši ir vēlme atpūsties teicami labiekārtotā vidē ar veikbordu pie kājām? Visos 3 gadījumos veikparks wakeyou ir fantastiska vieta, ko apmeklēt kā galamērķi vai arī caurbraucot. Wakeyou ir atzīts par vienu no modernākajiem veikparkiem Latvijā un Baltijas valstīs. Blakus divu torņu kabelim gozējas funkcionāla un estētiska dizaina ēka, kas veidota, galvenokārt, no pārvietojamiem konteineriem.

Wakeyou veikparks ir ne tikai estētisks, bet arī straujā attīstības stadijā. Veikparkā jau šobrīd ir pieejamas vairākas konstrukcijas, uz kurām izpildīt dažādus veikborda trikus. No papildus lietām pieejams SUP dēlis, airu laiva, veikskeits un pūslis, uz kura vizināt bērnus. Iedomājies, cik apbrīnojamus foto Tu vari uzņemt šajā veikparkā, kur nepārtraukti debesīs parādās kāda lidmašīna no Rīgas lidostas izejošiem vai pienākošiesm reisiem.

Lido kopā ar lidmašīnām jeb pacelies gaisā virs ūdens uz kādas no wakeyou veikparka konstrukcijām. Skaties video, kā to Wake You veikparkā dara Valters Ošnieks!