KĀ IZVĒLĒTIES VEIKBORDA INVENTĀRU?

veikborda stiprinajumi  Veikborda dēļi atšķiras ne tikai to noformējuma ziņā, bet arī funkcionalitātē. Lai kārtīgi izbaudītu veikošanu pa savam stilam, jāizvēlas atbilstošs veikborda dēlis. KĀ IZVĒLĒTIES VEIKBORDA DĒLI?
veikborda stiprinajumi  Tāpat kā apavi uz ielas, pareizo veikborda stiprinājumu izvēle nozīmēs komfortu, stabilitāti un pārvietošanās ērtumu. KĀ IZVĒLĒTIES STIPRINĀJUMUS?
veikborda hidroterpi  Nav noslēpums, ka Latvijā īpaši karsto vasaras dienu ir tik, cik ir. Toties Tu vari vienkārši iespītēt nepateicīgajiem laikapstākļiem un doties veikot ar siltu, pieguļošu un, galvenokārt, ērtu hidrotērpu. KĀ IZVĒLĒTIES HIDROTĒRPU?
veikborda kiveres Kas gan var būt labāks par veikošanu ar plīvojošiem matiem aiz Tevis, vai ne? Tomēr atceries, ka pat profesionālākjiem atlētiem sanāk krist un iegūt traumas. KĀ IZVĒLĒTIES ĶIVERI?
veikborda vestes  Veikborda veste noturēs Tevi virs ūdens virsmas pēc kritiena. Tādā veidā Tu neiztērēsi spēku, atrodoties ūdenī, un varēsi ilgāk uzveikot. KĀ IZVĒLĒTIES VESTI?