GROBIŅAS VEIKPARKS

Pateicoties “Ālandes ūdenssports” īpašniekam Jānim Smilgainim, Grobiņā jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas Grobiņas veikparks jeb Viking Wake.

Viking Wake veikparks ir īsti piemērots tiem, kas vēl tikai apgūst šo sporta veidu. Katram apmeklētājam tiek piedāvāta individuāla konsultācija, un iesācējus nebaidīs ne apjomīgas konstrukcijas, ne skatītāju pūļi. Iemācīsim braukt arī tos, kas uz dēļa kāpj pirmo reizi!

Iepriekšējās vasarās Viking Wake veikparkā veiksmīgi norisinājušās veikborda apmācības jauniešiem. Jaunie censoņi, kas vasaras sākumā vēl neprata izcelties no ūdens, pēc pāris mēnešiem jau izpildīja lēcienus. Par tām plašāku informāciju var meklēt mūsu facebook lapā.

Veikparku iecienījuši ne tikai jaunie veikborda entuziasti un jau pieredzējušie veikboristi, bet arī kaitbordisti, jo veikbords tiem sniedz iespēju trenēt citas muskuļu grupas, kā arī paplašināt kopējās iemaņas, nodarbojoties ar ūdens dēļu sporta veidiem. Tā teikt – Liepāja ir lieliska vieta, kur vienuviet ir pieejama gan jūrmala ar kaitbordu un sērfingu, gan veikošana Grobiņas veikparkā, kur joka pēc apšļākt garām braucošās slaveno Grobiņas vikingu laivas.