Veikparks Wake You sadarbībā ar Boards.lv piedāvā Slingshot inventāra testa dienu un jaunākās Slingshot veikborda filmas “Drop The Gun” brīvdabas prezentāciju Latvijā. Sākot no 19:00 pasākuma viesiem būs iespēja notestēt Slingshot veikborda un SUP inventāru, kā arī apskatīt šī gada Slingshot kaitborda pūķu modeļus. Pap…ildus sportiskajām aktivitātēm, protams, ēdieni un dzērieni, kā arī muzikālais noformējums no DJ AG.

Veikbords ir gājis uz priekšu savā attīstībā lieliem soļiem kopš laikiem, kad vizinājāmies ar finiera gabalu aiz mistiskas motorlaivas. Slingshot veikborda filma “Drop The Gun” ir jaunās paaudzes veikborda filma, kurai līdzīgu atrast būs grūti! Filma stāsta par trijiem Slingshot komandas braucējiem (Andrew Adams, Davis Griffin, Chris Abedie), kuri meklē un atrod novārtā pamestas ūdenstvertnes un pārveido tās par savu spēļu laukumu.

Veikparks Wake You atrodas 10 minūšu braucienā no Rīgas centra un ir patiesa oāze veikborda cienītājiem. Kvalitatīvas konstrukcijas, jaunākais inventārs un zinošs personāls ir tas, kas izceļ Wake You starp citiem veikparkiem Rīgā. Būsiet laipni gaidīti šo ceturtdien, lai iepazītos ar mums un Slingshot inventāru.

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/678611008875855/