BB veikparks logo

Karstajā laikā apmeklētāju ievērojamu atsaucību Liepājā, Karostā bauda aktīvās atpūtas un veikborda parks “BB wakepark”. Īpaši liels atpūsties gribētāju pieplūdums gaidāms nedēļas nogalē, kad Liepājā notiks LMT Summer Sound festivāls. Gaidāmajiem pilsētas viesiem jau tagad ir interese par telšu vietām un aktīvo atpūtu pie priežu ieskautās Beberliņu ūdenstilpes.

“Liepājas centrs un jūra no BB wakepark ir viegli sasniedzamā attālumā, tādēļ arī pilsētas viesi pēc tur pavadītā laika labprāt ierodas arī pie mums izmēģināt kabeļa veikbordu, paviznāties ar laivu, vai vienkārši pavadīt laiku kafejnīcā, nopeldēties, pasauļoties. Liepājas viesiem kabeļa veikbords ir laba izklaide – gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Šogad aizvien pieprasītāka kļūst arī viena no demokrātiskākajām nakšņošanas iespējām – uzcelt savu telti. Atsevišķi viesi ieradušies arī kemperos. Interesanti, ka aizvien vairāk ierodas ārzemju viesi – no Lietuvas, Krievijas, Šveices, Beļģijas, Slovākijas u.c.” stāsta aktīvās atpūtas un veikborda parka “BB wakepark” vadītāja  Santa Vēvere.

Turklāt šovasar aktīvās atpūtas un veikborda parks “BB wakepark” atzīmē gada jubileju, un šajā laikā kabeļa veikbordu apguvuši daudzi jauni entuziasti, kā arī te regulāri ierodas viesi – profesionāļi, sniedzot galvu reibinošus paraugdemonstrējumus. “BB wakepark” 2. augustā organizēs arī kabeļa veikborda sacensības, aicinot ikvienam izbaudīt savus spēkus šajā salīdzinoši ekstrēmejā sporta veidā.