Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • This event has passed.

RANCHO BEZMAKSAS VEIKBORDA SKOLA 2016

01.06.2016

Bezmaksas-veikborda-skola

“Rančo parks” ir atklājis pieteikšanos uz 2016. gada vasaras bezmaksas treniņiem. Trīs mēnešu laikā 50 līdz 60 jaunieši varēs aizraujoši pavadīt vasaras brīvlaiku, trenējoties kādā no ūdens sporta veidiem, informēja “Rančo parks” pārstāvis Jānis Drobiševskis.

“Rančo parka” “Bezmaksas veikborda skola” ir rekreācijas biedrības REBO īstenots projekts. Tā mērķis ir veicināt ūdens sporta attīstību, iepazīstinot jauniešus ar veikbordu, veikskeitu un ūdens slēpošanu.

Rančo parka “Bezmaksas veikborda skola” savu darbību uzsāka 2015. gada 6.jūnijā, kad no 76 pretendentiem tika izlozēti 32 bērni un jaunieši, kuri piedalījās mācībās jūlija un augusta mēnešos. Šogad mācības notiks arī jūnija mēnesī, tāpēc no visiem pretendentiem tiks izlozēti salīdzinoši vairāk dalībnieki: 50 līdz 60 bērni un jaunieši vecumā no 8 līdz 21 gadiem.

Mācības notiks Kocēnu novada Rubenē, blakus krodziņam “Mazais Ansis”, sākot no 1.jūnija, P.O.T.C. laikā no plkst. 9.30 līdz pulkst. 12.00.

Mācības notiks pieredzējušu un atraktīvu instruktoru pavadībā. Visi instruktori ir rekreācijas biedrības REBO biedri. Viņi parūpēsies, lai ikviens jaunietis saņemtu vērtīgus padomus, sekmīgi attīstītu vai pilnveidotu savas prasmes, kā arī iegūtu unikālu un interesantu pieredzi.

Bezmaksas mācībās ir iekļauts viss nepieciešamais – abas Rančo parka veikborda trases, sporta inventārs, silti hidrotērpi un pārsegi, kā arī lieliska atpūtas vieta un apkārtējā atmosfēra.

Viens no 2015. gada “Bezmaksas veikborda skolas” dalībniekiem Kristers Matvējevs dalījās savos iespaidos:

“Viennozīmīgi vajag saņemties pamēģināt ko jaunu. Esmu pārliecināts, ka ikvienam radīsies azarts uz kādu no veikošanas veidiem – veikskeitu, veikbordu vai ūdens slēpošanu. Piedaloties šajās aktivitātēs, var ne tikai interesanti pavadīt vasaru, bet arī ievērojami attīstīt koordinācijas spējas, ķermeņa muskulatūru un spēku.”

Visi interesenti, kas vēlas pretendēt uz šo neaizmirstamo piedzīvojumu aicināti aizpildīt pieteikuma anketu – http://ej.uz/a1na

Projekta atbalstītāji: Lauku atbalsta dienests, Kocēnu novada dome, Cred24.lv, BYKO LAT, Boards.lv, krodziņš “Mazais Ansis”, PipeLife, PuskuPusku.

Detaļas

Datums:
01.06.2016
Mājaslapa:
http://www.ranchoparks.lv

Organizators

Rekreācijas biedrība REBO

Vieta

Rancho Parks
Rubene, Kocēnu novads LV-4227 Latvija + Google Karte
Telefona Nr:
26666046
Mājaslapa:
www.ranchoparks.lv