KĀ IZVĒLĒTIES VEIKBORDA VESTI?

FORMA PELDESSPĒJA UZVILKŠANA
SACENSĪBU VESTES Sacensību vestes nodrošina perfektu fleksibilitāti, kā arī trieciena izmērošanu kritiena gadījumā. Turpretim, ja Tu esi iesācējs veikošanā, Tev noteikti jāsāk ar klasiskām vestēm, kas būs nedaudz kuplākas. Jebkurā gadījumā vestes formu uz ķermeņa var pārbaudīt, to kādam citam, piemēram, veikala pārdevējam pavelkot uz augšu un leju. Ideālā gadījumā tai vajadzētu tikai nedaudz pakustēties, bet neuzrauties augšā lī Šīs vestes ir domātas profesionāliem veikbordistiem, jo tās būvētas pēc iespējas vieglākas un tievākas, līdz ar to nodrošina knapu peldspēju, kas nebūs pietiekama iesācējiem. AR RĀVĒJSLĒDZĒJU – šīs vestes labāk ventilēsies un tās ir daudz ērtāk uzvilkt un novilkt.
PĀRVELKAMĀS šīs vestes ir gluži kā t-krekls. Ērtas, fleksiblas, tomēr jārēķinā, ka ar laiku tās var izstaipīties un būt Tev par lielu.
AR KLIPŠIEM – vismazākā fleksibilitāte, toties vislielākā drošība, jo ar klipšiem Tu vari pieregulēt vesti tieši priekš sava ķermeņa.
“GLĀBŠANAS” VESTES Klasiskās vestes ir salīdzinoši biezākas un nedaudz smagākas, tomēr to peldspēja ir daudz ievērojamāka. Vienīgais mīnuss – tā var nedaudz ierobežot kustību diapozonu.
veikborda vestes